Modernizacja lodowiska: złożone w drugim już przetargu oferty znacznie wyższe niż możliwości miejskiej kasy

670 x 430 pxWczoraj, 21 lutego otwarto oferty na modernizację dębickiego lodowiska. W pierwszym przetargu (oferty otwarto 5 stycznia 2018 r.) swoją ofertę opiewająca na ponad 28 milionów złotych zgłosił tylko jeden wykonawca.  Do ogłoszonego po raz drugi przetargu zgłosiło się pięć firm: z Kielc, Gromnika, Radomia, Warszawy i Pustkowa.

Wszystkie oferty blisko dwukrotnie przekraczały kwotę jaką miasto zamierza przeznaczyć na modernizację tego obiektu. Kwoty oscylowały między 25-30 milionami złotych, tymczasem miasto na tą inwestycję zamierzało przeznaczyć 13 milionów złotych, włączając w to 5 milionową dotację z Ministerstwa Sportu.
W najbliższą sobotę na dębickim lodowisku odbędzie się mecz hokejowy Przyjaciele UKH & Hokejowa Reprezentacja Artystów Polskich. Jest on reklamowany jako ostatni mecz na starej tafli lodowiska. W obecnej sytuacji można domniemywać, że nie będzie to jednak ostatni mecz na starej tafli …

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.