Nadkomisarz Andrzej Dragan pełniącym obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Dębicy

Od soboty nadkom. Andrzej Dragan pełni obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Dębicy. W piątek rozkaz personalny wręczył mu Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie. Dotychczasowy komendant powiatowy insp. Grzegorz Maksimczuk podjął decyzję o zakończeniu służby w szeregach Policji.

303-153593Uroczystość pożegnania komendanta Maksimczuka odbyła się w ubiegły piątek 23 lutego. W spotkaniu wzięli udział m.in. Mariusz Szewczyk Burmistrz Miasta Dębica, Andrzej Reguła Starosta Powiatu Dębickiego, Jacek Żak Prokurator Rejonowy w Dębicy oraz kadra kierownicza dębickiej komendy. Zaproszonych gości przywitał ustępujący ze stanowiska Komendanta Powiatowego Policji w Dębicy insp.Grzegorz Maksimczuk.

Obecni podczas ceremonii policjanci oraz zaproszeni goście podziękowali insp. Grzegorzowi Maksimczukowi za współpracę na przestrzeni ubiegłych lat.. Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie insp.Tadeusz Szymanek odczytał rozkaz personalny o powierzeniu obowiązków Komendanta Powiatowego Policji w Dębicy dotychczasowemu Zastępcy. Nadkom.Andrzej Dragan będzie je pełnił do czasu powołania komendanta przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie.

Głos zabrali zaproszeni goście, którzy gratulując, życzyli sukcesów zawodowych i dobrej współpracy.

źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.