Puchar Polski w Sumo odbył się w Dębicy

28167329_1089797327829539_8461123844219346844_n183 zawodników z całej Polski wzięło udział w zmaganiach w Pucharze Polski Seniorek i Seniorów, Juniorek i Juniorów w Sumo, które odbyły się w ostatnią niedzielę, 25 lutego na hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dębicy.

Podczas zawodów odbyło się aż 336 walk, a organizatorzy wręczyli w sumie 134 medale. W klasyfikacji medalowej i punktowej zwyciężył nasz lokalny klub LUKS Lubzina, którego zawodnicy zdobyli 5 złotych medali (Sara Rejniak, Rafał Głodek, Hubert Dęborowski, Adrian Gondek, Jakub Nowakowski, 1 medal srebrny (Magdalena Macios) oraz 3 medale brązowe ( Adrian Gondek, Przemysław Kubisztal, Sara Rejniak).

fot. Starostwo Powiatowe w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.