Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Poszukiwany pies potrącony przez pociag

DSC_6410Kilka dni temu na lokalnych portalach społecznioścowych pojawiła się informacja o zaginionym w Grabinach psie. Prawdopodobnie to zwierze leży martwe na torach kolejowcyh na odcinku pomiędzy Głowaczową a Czarną.

Pies prawdopodobnie błądził po okolicy i znalazł się na terenach leśnych. Tam wszedł na tory kolejowe i potrącił go pociąg. Zwierze znajduje się około pół kilometra od przejazdu drogowego pod torami w Głowaczowej, na torze w kierunku Czarnej.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.