Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Prawa dziecka w Przedszkolu Miejskim nr 1 w Dębicy

23622265_1999358193616063_1137393661146477910_n (1)Miejskie Przedszkole nr 1 w Dębicy znalazło się w gronie 30 nagrodzonych szkół i przedszkoli z całej Polski w ramach ogłoszonego przez  Biuro Rzecznika Praw Dziecka konkursu na organizację Dnia Praw Dziecka. Na konkurs wpłynęło blisko 400 sprawozdań ze szkolnych obchodów tego święta z całego kraju. Dębicka placówka otrzymała gratulacje od Macieja Stadtmullera z Działu Komunikacji Społecznej Biuro Rzecznika Praw Dziecka w Warszawie.

Poniżej zdjęcia przesłane na konkurs.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.