Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Suplement diety BIOTIN PLUS LOXON® – Gdy włosy opadają z sił

Biotin_foto – Stres, przemęczenie, zła dieta, niewyspanie i mamy wrażenie że nie tylko my, ale również nasze włosy opadają z sił. Nowy produkt w portfolio firmy Sanofi – BIOTIN PLUS LOXON®, to suplement diety dla osób, które pragną zadbać o włosy. Preparat zawiera wysoką porcję biotyny (2,5 mg) oraz minerałów – cynku i selenu, a także aminokwas siarkowy L-cystynę.

Aktualnie aż około 90% dorosłych Polek deklaruje nadmierne wypadanie włosów. Dodatkowo, określają je jako osłabione, matowe, jakby pozbawione życia1. Może to oznaczać, że potrzebują wsparcia od wewnątrz – uzupełnienia składników ważnych dla prawidłowego wzrostu włosów. Jak podkreśla dietetyk Anna Radowicka: „Dieta uboga w witaminy oraz składniki mineralne o istotnym znaczeniu dla włosów, ma wpływ na ich kondycję, szczególnie łamliwość oraz wypadanie. Warto przyjrzeć się naszej diecie z ostatnich 3 miesięcy i zastanowić się, czy spożywamy produkty bogate szczególnie w witaminy z grupy B, A, C i H oraz minerały m.in. żelazo i cynk. Jeśli składników tych jest w naszej diecie zbyt mało, warto zastanowić się nad suplementacją”.

BIOTIN PLUS LOXON® to kompleks składników ważnych dla kondycji włosów – biotyny, cynku i selenu, uzupełniony o aminokwas siarkowy L-cystynę, główny budulec keratyny.

Pierwiastki zawarte w suplemencie diety BIOTIN PLUS LOXON®:

Wysoka dawka biotyny aż 2,5 mg w 1 kapsułce

Biotyna, zwana również witaminą H lub witaminą B7, jest ważnym składnikiem odżywczym dla mieszków włosowych. Przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych.

Cynk i selen

Pomagają zachować zdrowe włosy i chronić komórki przed stresem oksydacyjnym.

L-cystyna aż 200 mg.

Główny składnik keratyny, najważniejszego białka budującego strukturę każdego włosa.

Średnia cena detaliczna: ok. 22 PLN (30 kapsułek). Finalna cena kształtowana jest na poziomie apteki.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.