Tragiczny wypadek w Nagawczynie. Nie żyje kobieta

policjaDo tragicznego zdarzenia doszło dziś rano w rejonie stacji benzynowej BBC. Pod koła ruszającego pojazdu ciężarowego dostała się 87-letnia kobieta. Zginęła na miejscu.

Nie do końca jest jasne w jaki sposób kobieta znalazła się na torze jazdy ciężarówki. Ruszający z postoju kierowca pojazdu prawdopodobnie nie zauważył pieszej, która poruszała się po terenie wokół stacji benzynowej. W momencie gdy auto zaczęło jechać piesza znajdowała się tuż przed maską auta. 87-letnia kobieta zginęła na miejscu.

Na miejscu pracują strażacy oraz policja pod nadzorem prokuratora.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.