Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

26 767 osób przeczytało, 575 udostępniło artykuł o malutkiej Mai! Nasi Czytelnicy są niesamowici!

maja-malaZamieszczając wczoraj artykuł o malutkiej Mai z Brzeźnicy spodziewaliśmy się, że nasi Czytelnicy nie zawiodą. Ale te efekty sprawiają, że chylimy przed Wami głowę. Od wczoraj informacje o chorej dziewczynce przeczytało blisko 27 tys. osób, a prawie 600 ją udostępniło. Na leczenie dziecka na stronie pomagam.pl w ciągu ostatnich 48 godzin wpłynęło 13,5 tysiąca złotych.

Malutka Maja urodziła się ciężko chora i potrzebuje pomocy. Jej rodziców nie stać na zakup drogich leków i dlatego zwrócili się o pomoc do ludzi dobrej woli. Wczoraj napisaliśmy o historii dziecka, spodziewając się, że nie pozostanie on bez echa, ale reakcje naszych Czytelników zaskoczyły nas. Prawie 28 tysięcy osób przeczytało artykuł, wielu ludzi wpłaciło też, często symboliczne wdowie grosze, na konto dziecka.  Były wpłaty po 5 złotych,  ale też znaleźli się darczyńcy, którzy wpłacili 1000 zł. Bardzo, bardzo Wam wszystkim dziękujemy!

O losach dziewczynki będziemy informować na naszych łamach. Trzymamy za nią kciuki.

Link do strony ze zbiórką funduszy na leczenie Mai – TUTAJ 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.