50 kierowców otrzymało mandaty

policja 214 marca policjanci dębickiej „drogówki” wspólnie z funkcjonariuszami Służby Ochrony Kolei prowadzili działania pn. „Bezpieczny przejazd”. 

W środę policjanci dębickiego Wydziału Ruchu Drogowego prowadzili działania „Bezpieczny przejazd”. Wspólnie z policją w działaniach brali udział funkcjonariusze Służby Ochrony Kolei z Przemyśla wyposażeni w mobilne centrum monitoringu.

Funkcjonariusze zwracali szczególną uwagę na przestrzeganie przepisów przez kierujących w rejonie przejazdu kolejowego w Pustyni. Znajdujący się bezpośrednio przed niestrzeżonym przejazdem kolejowym znak STOP zobowiązuje do bezwzględnego zatrzymania pojazdu przed znakiem. Prowadzone działania wykazały, że rzeczywistość wygląda inaczej. Policjanci i funkcjonariusze SOK ujawnili kilkadziesiąt wykroczeń. Mandat karny w kwocie 100 złotych oraz 2 punkty karne otrzymało 50 kierowców. Podobne działania będą prowadzone systematycznie celem eliminacji niepożądanych zachowań kierowców.

źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.