Doktor Bogusław Gawlik opowiada o porannej operacji z użyciem noża harmonicznego – FILM

-To była operacja usunięcia trzonu macicy drogą laparoskopową i mapowanie węzłów wartowniczych trzonu macicy – mówi doktor Bogusław Gawlik, który nadzorował poranną operację przeprowadzaną przez doktor Karolinę Cygan i Joannę Bielatowicz. Mamy bardzo dużo pacjentek, dziennie przeprowadzamy po pięć -sześć operacji. Dzięki nowoczesnym urządzeniom zakupionym przez szpital czas operacji został skrócony o 70 % – dodaje lekarz.

Zobacz wypowiedź doktora Gawlika tuż po wyjściu z sali operacyjnej.

 

 

 

 

 

 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.