Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Jakie tajemnice kryje ten dom?

DSC_8007Jego dni są zapewne policzone, bo jego stan techniczny jest w coraz gorszy i powoli chyli się ku upadkowi. A zapewne jego historia jest niezwykle bogata. Budynek ten prawdopodobnie stał na terenie getta za czasów okupacji niemieckiej. Na pewno po wojnie był zamieszkały, teraz z wybitymi szybami jest niemym świadkiem przeszłości Dębicy. Czy ktoś z naszych Czytelników zna historię tego starego domu?

Dyskusja na FB 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.