Siatkarskie Mistrzostwa Polski Juniorek 2018 odbędą się w kwietniu w Dębicy

DSC08940 (Copy)Dębica po raz drugi będzie gospodarzem finału Mistrzostw Polski w siatkówce. Tym razem na hali Domu Sportu przy ul. Sportowej w dniach od 4 do 8 kwietnia rywalizowały będą juniorki.

Podczas mistrzostw zagra 8 drużyn. Województwo Podkarpackie podczas mistrzostw reprezentowały będą dwa zespoły: San Pajda Jarosław i UKS „Szóstka Mielec” w której zagrają m.in. pochodzące z Dębicy Zuzanna Kantor, Alicja Węgrzyn i Aleksandra Krycka. W gronie uczestników Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej znajdą się także drużyny: SMS Police, Impel Wrocław, Legionovia Legionowo, Energetyk

Ambasadorem Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej Juniorek 2018 w Dębicy będzie m.in. Krzysztof Ignaczak
Ambasadorem Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej Juniorek 2018 w Dębicy będzie m.in. Krzysztof Ignaczak

Poznań, Budowlani Łódź.
W ubiegłym roku po raz pierwszy Dębica była organizatorem Finału Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej w kategorii Młodziczek i Młodzików.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.