Paweł Tarczoń na pierwszym stopniu podium

29176877_2006299763029628_1221112700365438976_nNa Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików Paweł Tarczoń  podopieczny Dębickiego Klubu Kyokushin Karate zajął I miejsce  w kategorii kumite semi kontakt w wadze do 50 kg.

Do finału dotarł pokonując 3 przeciwników, a wszystkie pojedynki wygrał zdecydowana przewagą punktową i techniczną. Paweł Tarczoń od roku trenuje w Dębickim Klubie Kyokushin Karate. W turnieju startował również Maciej Gorczyca który po 2 walkach uplasował się na III m w kategorii 65 kg. Zawodnikom sekundował i przygotowywał do walk Sensei Tomasz Paszko. 

źródło: Dębickim Klubie Kyokushin Karate

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.