Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Poszukiwany 26-latek z Brzeźnicy zatrzymany

303-154651Policjanci dębickiego wydziału kryminalnego zatrzymali poszukiwanego 26-letniego mężczyznę. Zatrzymany miał przy sobie narkotyki. Najbliższe kilkanaście miesięcy spędzi w zakładzie karnym.
Policjanci dębickiego wydziału kryminalnego w poniedziałek rozpoznali poszukiwanego mężczyznę, który siedział w volkswagenie golfie zaparkowanym na ulicy Żeromskiego w Dębicy. 26-latek był poszukiwany celem odbycia kary pozbawienia wolności.

Mieszkaniec Brzeźnicy wysiadając z pojazdu odepchnął jednego z funkcjonariuszy i zaczął uciekać. Szybko został jednak zatrzymany. Przewieziono go do Komendy Powiatowej Policji w Dębicy. Podczas przeszukania policjanci znaleźli przy mężczyźnie narkotyki – ponad 25 gramów amfetaminy oraz blisko 10 gramów marihuany.

26-latek usłyszał już zarzut posiadania narkotyków, za co grozi mu kara pozbawienia wolności do 3 lat. W związku z wcześniejszymi przestępstwami, mężczyzna najbliższe kilkanaście miesięcy spędzi w zakładzie karnym.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.

źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.