Policjanci z Czarnej z wizytą u przedszkolaków

303-155019We wtorek policjanci z Posterunku Policji w Czarnej odwiedzili publiczne przedszkole w Przyborowie. Spotkanie związane było z ogólnopolskim cyklem pn. „Cała Polska czyta Dzieciom”.

W spotkaniu wzięło udział kilkadziesiąt dzieci. Głównym tematem było bezpieczeństwo najmłodszych w domu, przedszkolu oraz na drodze. Jednym z najważniejszych punktów wizyty dla dzieci było czytanie bajki przez policjanta. Dzielnicowy z Posterunku Policji w Czarnej sierż. Dawid Wolak przeczytał dzieciom czytankę edukacyjną pt. „Zuzia nie korzysta z pomocy nieznajomego”.  Dzieci miały okazję zapoznać się z wyposażeniem policjanta w służbie, jak również porozmawiać o pracy policjanta.

źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.