Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Sylwia Murdza Chrobak na zajęciach karate! FILM

Ma 83 lata, ale energią obdarowałaby wiele innych osób. Wczoraj wystąpiła razem z zespołem na imieninach Edwarda Brzostowskiego. Śpiewała tak, że aż szyby drżały. Trzy lata temu trenowała stuki walki i podczas jednych zajęć powaliła na matę Adama Szelę. – O Jezu! – krzyknęła patrząc jak rosły facet plecami uderzył w matę. Sylwia Murdza Chrobak – i wszystko jest jasne!

 

 

 

 

 

https://www.facebook.com/ziemiadebicka/videos/303891139768594/

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.