Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Przedświąteczne warsztaty małego majsterkowicza – przygotowujemy szkatułki na wiosenne skarby

W najbliższy weekend w Galerii Raj w Dębicy odbędzie się kolejna edycja „Warsztatów małego majsterkowicza”. Tym razem firma Tikkurila, wspólnie z dziećmi i ich rodzicami, przygotowywać będzie szkatułki na wiosenne skarby. Uczestnicy warsztatów będą własnoręcznie skręcać ozdobne drewniane skrzyneczki, a następnie dekorować je kolorowymi farbami.

Tak przygotowane szkatułki pojadą razem z dziećmi do ich domów, gdzie będą im służyć do przechowywania wiosennych (i nie tylko) skarbów.

Harmonogram warsztatów:

23.03. piątek, godz. 15.00 – 19.00

24.03. sobota, godz. 10.00 – 18.00

25.03. niedziela, godz. 10.00 – 18.00

Zapraszamy do wspólnej, twórczej i kreatywnej zabawy!

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.