XIII Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej ”ENGLISH SONG COMPETITION”

20 marca 2018  o godz. 10.00 w Domu Kultury i kinie KOSMOS w Dębicy odbył się XIII Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej ”English Song Competition”.  Był to konkurs dla uczniów klas IV-VII szkół podstawowych powiatu dębickiego.
Organizatorami imprezy byli nauczyciele języka angielskiego Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Dębicy – Edyta Augustyn, Monika Szymańska i Halina Szpara.

Celem konkursu była między innymi popularyzacja języka angielskiego wśród dzieci oraz rozwijanie sprawności językowych.Oceny prezentowanych utworów i wykonawców dokonało jury powołane przez organizatora uwzględniając formę przekazu, poprawność językową wykonanego utworu, choreografię, warsztat wokalny, osobowość, poczucie rytmu, dykcję, muzykalność, ogólny wyraz artystyczny.
W składzie jury zasiedli: Agnieszka Augustynowicz – nauczyciel emisji głosu, instruktor wokalny w Miejskim Ośrodku Kultury w Dębicy, Jolanta Dębowska – nauczycielka muzyki w Miejskim Gimnazjum nr 2 w Dębicy, Małgorzata Lenczowska –nauczycielka języka angielskiego w Miejskim Gimnazjum nr 2 w Dębicy, Jan Borek – dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy, Artur Wygonik – muzyk, dyrektor Szkoły Muzycznej „Yamaha” w Dębicy.

LAUREACI
Kategoria  SOLISTA:

I miejsce
Iga Knajzel – SP Pilzno
Sabina Kania – SP Wiewiórka
Zuzanna Śliwa – SP nr 10, Dębica

II miejsce
Weronika Chmura – SP Wola Wielka

III miejsce
Julia Rucińska – SP nr 3, Dębica
Zuzanna Stanoch – SP Chotowa
Zofia Hajduk – SP nr 5, Dębica

Wyróżnienia:
Marlena Bysiewicz – SP nr 10, Dębica
Roksana Micek – SP nr 9, Dębica
Izabela Ciurkot – SP nr 3, Dębica
Martyna Josypów –  SP nr 11, Dębica

Kategoria DUET, ZESPÓŁ:

I miejsce
Zespół „Quiet Voices” – SP Brzostek

II miejsce
Duet: Karolina Stachnik, Maksymilian Wygonik – SP nr 3, Dębica

III miejsce
Zespół „On Time” – SP  Czarna

Wyróżnienia:
Duet: Julia Knych, Anna Wodzień – SP Żyraków
Duet: Amelia Kasprzyk, Justyna Hadała – SP nr 8, Dębica
Duet: Kamila Jamróg, Aleksandra Świder – SP Pustków Osiedle

Wyróżnienia specjalne otrzymali Maksymilian Wygonik z Dębicy za grę na gitarze klasycznej oraz Bartłomiej Lemek z Brzostku za grę na perkusji.
Wyróżnieni przez jury otrzymali dyplomy oraz nagrody ufundowane przez organizatorów i sponsorów. Wszyscy wykonawcy otrzymali dyplomy uczestnictwa i nagrody pocieszenia.

źródło: Edyta Augustyn/SP nr 3 w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.