Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Zajęcia komputerowe dla Seniorów w Zawadzie

29177613_2113722958847796_6523464884879884288_nOd 7 marca 2018 r seniorzy z Klubu Seniora w Zawadzie zainteresowani poszerzeniem swoich kompetencji komputerowych biorą udział w zajęciach komputerowych.

Zajęcia odbywają się w Szkole Podstawowej w Zawadzie. Prowadzą panowie: Wiesław Pyrsak i Janusz Słabicki. Seniorzy uczą się m.in. instalowania programów, korzystania z komunikatorów, poczty… Korzystają z aplikacji programu google. Poznają ciekawe i przydatne strony internetowe. Na koniec zajęć oglądają blog – zawszemlodzizawada.blogspot.com  Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i są bezpłatne.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.