Biało-Czerwona po raz trzeci na dębickim Rynku

Kilkaset dzieci: przedszkolaków i uczniów pierwszych klas szkoły podstawowej wzięło dziś udział w zorganizowanym po raz trzeci na dębickim Rynku Dniu Flagi.

Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej ustanowiony w 2004 roku przez Sejm jest jednym z najmłodszych świąt narodowych przypominającym wszystkim Polakom o znaczeniu barw i symboli narodowych. Na dębickim Rynku happening z okazji Dnia Flagi w Dębicy odbył się już po raz trzeci.
Przedszkolaki rozwinęły w centrum miasta kilkunastometrową biało-czerwoną flagę i posłały do nieba baloniki w barwach narodowych, a dębicki Rynek zasypał deszcz konfetti.

Wydarzenie poprzedził zabawny, pełen śpiewu i tańca program edukacyjny „Poznaj swój kraj, bo Polska jest piękna” poprowadzony przez Anetę Berczyk ze Studio Fama i Paulinę Korgę z Plaza Sport.

Fot. Starostwo Powiatowe w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.