Były reprezentant Polski zawitał do Dębicy

Już po raz kolejny w hali Całorocznych Kortów Tenisowych „Degum” w Dębicy odbyły się dwudniowe konsultacje treningowe. Poprowadził je utytułowany specjalista, były reprezentant Polski, wielokrotny medalista – Henryk Kornas.

Trener tenisa I-szej klasy przyjechał do Dębicy aż z Sopotu na zaproszenie Akademii Tenisa Michała Matyfiego. W warsztatach mających na celu doskonalenie jakości gry amatorów, uczestniczyli nie tylko tenisiści Akademii, ale także ponad 20-tu miłośników tenisa z całego Podkarpacia.

Konsultacje cieszyły się dużym powodzeniem, dlatego trenerzy Matyfi i Kornas zapowiadają już kolejny cykl spotkań w Dębicy.

 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.