Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Dzień Flagi w piątek na dębickim Rynku

Już w najbliższy piątek, 27 kwietnia o godz. 10.00 na dębickim Rynku, po raz trzeci odbędzie się w Dębicy  happening związany z obchodami ustanowionego w 2004 roku przez Sejm Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. W happeningu pt. „Święto Flagi i tańców narodowych” wezmą udział dzieci z miejskich przedszkoli i klasy zerówkowe dębickich szkół podstawowych.

Uroczystość rozpocznie się program edukacyjnym pt. „Poznaj swój kraj, bo Polska jest piękna” oraz okolicznościowym wystąpieniem burmistrza Dębicy nawiązującym do ustanowienia Święta Flagi.  Około godziny 10.50 nastąpi finał happeningu z Tańcem Biało- Czerwonej oraz wypuszczeniem biało-czerwonych balonów.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.