Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

I Zlot FoodTracków w Dębicy wystartował – FILM

Na dębickim Rynku o godzinie 12.00 rozpoczął się I Zlot FoodTracków. Impreza przeznaczona dla smakoszy i miłośników potraw z całego świata już w pierwszej godzinie trwania skupiła kilkaset osób, które postanowiły spróbować różnych potraw w 20 trackach ustawionych na płycie dębickiego Rynku .

Na imprezie zjeść można w foodtrackach:  Bart Burger, Bubble Waffle Truck,  Dos Sombreros, Fabryka Frytek, Food Machine, Japan Udon,  Lubish Langosh, Para Puff, Merenda Italiana, Rebel Toast, Sowia Zwija
Zapiekanka Snack Bus, WokGang, Złote Paluchy Churros, Bagiety z Furgonety, Burger M.E.N., Mini Melts Lody

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.