Krwawe starcie dwóch armii czyli rekonstrukcja bitwy z I Wojny Światowej – Medzilaborce 21 kwietnia 2018

Sto lat temu przez Karpaty przetoczył się krwawy wojenny walec. Naprzeciw sobie stanęło kilka milionów żołnierzy z armii rosyjskiej, niemieckiej i austriackiej. Po tych bitwach do dziś w leśnych uroczyskach można znaleźć ślady dawnych zmagań. A jak wyglądała wojenna rzeczywistość można było zobaczyć dziś w Medzilaborcach na Słowacji, gdzie odbyła się rekonstrukcja bitwy z czasów I Wojny Światowej.

 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.