Liliana z wyróżnieniem

Liliana Witek, która uczęszcza do Ochronki Zgromadzenia Sióstr Służebniczek BDNP Niepublicznego Przedszkola w Pilźnie, zdobyła wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym pt. ,,Polska Niepodległa”.

Przedsięwzięcie zostało zorganizowane przez Zespól Szkół w Żyrakowie pod patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty i Wójta Gminy Żyraków.

– Gratulujemy serdecznie Lilianie i bardzo się cieszymy, że w tak ważnym konkursie nasza przedstawicielka otrzymała wyróżnienie. Wraz z Lilą swoje prace wysłali także Amelka Sobczyk i Jakub Łukasz Soprych – mówi s. Jolanta z ochronki.

Źródło: UM Pilzno

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.