Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Ponad setka motocyklistów wzięła udział 14.04.2018r w otwarciu Sezonu Motocyklowego w Nagawczynie.

Piękna pogoda, sobotnie wolne popołudnie, było dobrą okazją do spotkania miłośników motocykli i motoryzacji oraz wspólnego rozpoczęcia bezpiecznego sezonu motocyklowego. W tej intencji odprawiona została Msza Święta celebrowana przez Proboszcza Parafii Dobrego Pasterza w Nagawczynie Księdza Mieczysława Jakóbczyka.

Po Mszy, odbyło się poświęcenie motocykli i wyjazd w trasę „Małej pętli po Gminie Dębica”

W trakcie spotkania można było posilić się przy grillu obsługiwanym przez OSP Nagawczyna.

Na wszystkich uczestników czekały okolicznościowe naklejki wydrukowane przez Ruch Społeczny „Razem dla Nagawczyny”.

Uczestnikom Otwarcia Sezonu Motocyklowego życzymy bezpiecznego i udanego sezonu.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.