Od jutra na dębickim basenie  Mistrzostwa Polski Lekarzy w Pływaniu

Jutro (26 kwietnia) na dębickim basenie rozpoczną się XIV Mistrzostwa Polski Lekarzy w Pływaniu oraz I Mistrzostwa Polski Farmaceutów w Pływaniu pod honorowym patronatem prezesa Naczelnej Izby Lekarskiej Macieja Hamankiewicza oraz Prezesa Naczelnej Rady Aptekarskiej Elżbiety Piotrowskiej – Rutkowskiej. Na dębickiej pływalni lekarze, stomatolodzy i farmaceuci będą rywalizowali przez najbliższe 3 dni.

Konkurencje pływackie przeprowadzone będą w sześciu kategoriach wiekowych – od 24 do 75 lat. Jak zwykle zaplanowana została także pływacka sztafeta rodzinna. Uroczyste otwarcie mistrzostw odbędzie się jutro o godzinie 15.00 na pływalni MOSIR.
O godzinie 20.00 w Hotelu Gold zaplanowany został „Wieczór z Olimpijczykami”.
27 kwietnia odbędzie się VI Memoriał im. Dr Krzysztofa Kaźmierczaka podczas którego  Kapituła Honorowa nagrody im. dr. Krzysztofa Kaźmierczaka wybierze i nagrodzi „Największy Talent Mistrzostw Polski Lekarzy w Pływaniu”. Uroczyste zamknięcie mistrzostw nastąpi o godzinie 20.00 w Hotelu Gold.
28 kwietnia, w godzinach 9.00 – 16.00, w G2A Arenie w Jasionce odbędzie się I Międzynarodowa Konferencja Naukowa Lekarzy i Farmaceutów: „Postępy w medycynie sportowej i farmacji”.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.