Brak chętnych do wykonania remontu placów zabaw w Dębicy

Fot. pixabay.com

Dzieci i ich rodzice będą musieli jeszcze poczekać na doposażenie i odnowienie 3 placów zabaw na terenie Dębicy. Miasto właśnie unieważniło przetarg na realizację tych, wybranych przez mieszkańców w ramach Budżetu Obywatelskiego Dębicy 2018 inwestycji, bo do przetargu nie zgłosiła się żadna firma.

Inwestycje na placach zabaw miały dotyczyć czterech lokalizacji : placu zabaw na os. Kępa-Wolica, placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 12 przy ul. Gajowej i placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 10 przy ul. Wagnera. Jako czwarty miał powstać od podstaw plac zabaw na na boisku asfaltowym przy Szkole Podstawowej nr 2 im. Królowej Jadwigi w Dębicy.
Ogłoszony przez władze miejskie przetarg dotyczył zaprojektowania i wykonania doposażenia placów zabaw, rozbudowy tych placów zabaw, wykonania nawierzchni bezpiecznej oraz wymiany urządzeń na istniejących placach zabaw na terenie miasta Dębica.
Na wszystkie wspomniane inwestycje z tegorocznego budżetu obywatelskiego miało zostać przeznaczonych ogółem 300 tysięcy złotych.

Unieważniony został także przetarg na remont stadionu lekkoatletycznego przy Szkole Podstawowej nr 5 w Dębicy przy ul. Paderewskiego, który zakładał budowę wielofunkcyjnego boiska wraz z przebudową rzutni do pchnięcia kulą oraz przebudowę bieżni do skoku w dal. Zarezerwowana na tę inwestycję w ramach budżetu obywatelskiego kwota 175 tys. zł. okazała się zbyt niska w stosunku do ofert złożonych przez firmy stające do przetargu.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.