Koncert Jubileuszowy z okazji 35-lecia Zespołu FASOLKI

26 maja w teatrze Palladium w Warszawie odbył się koncert jubileuszowy z okazji istnienia 35-lecia Zespołu Muzyczno-Tanecznego FASOLKI. Na osobiste zaproszenie pani Ewy Chotomskiej udział w koncercie wzięli przedstawiciele Zespołu Szkół w Pustyni w składzie: Bożena Jarosz, Grażyna Robaszyńska-Janiec, Bernadetta Mika – przedstawiciel Rodziców naszej szkoły oraz Marcin Nowak. Prawie trzygodzinny koncert miał niesamowitą dynamikę i był wypełniony popisami tanecznymi oraz wokalnymi członków zespołu. W trakcie koncertu wspomnieniami dzielili się z widzami twórcy zespołu: Ewa Chotomska – autorka tekstów, reżyserka wideoklipów, córka naszej patronki czyli popularna Ciotka-Klotka; Andrzej Marek Grabowski – autor programów telewizyjnych, scenariuszy czyli Profesor Ciekawski; Krzysztof Marzec – kompozytor piosenek i muzyki dla zespołu Fasolki, dla którego napisał większość repertuaru. W trakcie koncertu wyświetlane były na telebimie prace plastyczne uczniów ze szkół zaprzyjaźnionych z zespołem czy jego twórcami, w tym także uczniów z klas – IA, IB, II i IIIB szkoły podstawowej z Pustyni oraz Klubu Przyjaciół Dziecka – czyli świetlicy szkolnej w Pustyni, ilustrujących piosenki zespołu !!!

W pierwszej części koncertu spotka delegację z Pustyni przemiły akcent kiedy Ewa Chotomska ostatni tekst piosenki napisany przez naszą Patronkę Wandę Chotomską „Kolorowe Dni” zadedykowała „Przyjaciołom z Pustyni” czyli całej społeczność szkolnej – SERDECZNIE DZIĘKUJEMY !!!!! Piosenka ta znajdzie się na najnowszej płycie zespołu.

Na scenie Dyrektor Szkoły Marcin Nowak miał przyjemność wręczyć zespołowi i Pani Ewie okolicznościowy dyplom oraz laleczkę Ciotki-Klotki własnoręcznie wydzierganą przez Grażynę Robaszyńską-Janiec.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.