XIII Rajd Gwiaździsty „Kałużówka 2018”

W XIII Rajdzie Gwiaździstym „Kałużówka 2018” zwyciężył patrol „Porzyce” z Publicznej Szkoły Podstawowej w Nagawczynie. Na drugim miejscu znalazł się patrol „Dyzma” z Publicznej Szkoły Podstawowej w Gumniskach, a na trzecim ex aequo: patrol „Gryfici” z Miejskiego Gimnazjum nr 1 w Dębicy oraz patrol „Niepokonani” z Publicznej Szkoły Podstawowej w Jaworzu Górnym. Głównym trofeum rajdowym był przechodni proporzec 5. PSK. Organizatorami wydarzenia byli: ŚZŻAK Środowisko 5. PSK AK w Dębicy, Szkoła Podstawowa w Gumniskach, Parafia Gumniska oraz Katolickie Centrum Edukacji Kana w Dębicy. Rajd został zorganizowany z okazji święta pułkowego 5. Pułku Strzelców Konnych AK.

żródło: AK Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.