Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Mistrzostwa Polski w Piłce Siatkowej Młodzików w Dębicy dobiegły końca

Przez trzy dni w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, najlepsi zawodnicy w Polsce wśród młodzików, rywalizowali o miano Mistrza Polski w Piłce Siatkowej.

Był to kolejny turniej najwyższej rangi organizowany w naszym mieście dzięki wzorowej współpracy władz miasta z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej. Kolejny raz impreza została wysoko oceniona przez uczestników, kibiców oraz władze PZPS. W dowód uznania Burmistrz Mariusz Szewczyk otrzymał Złotą Odznakę Honorową Polskiego Związku Piłki Siatkowej oraz Honorową Odznakę Podkarpackiego Wojewódzkiego Związku Piłki Siatkowej za szczególne zasługi w rozwoju piłki siatkowej
na terenie województwa podkarpackiego. Odznaczenia otrzymali również Marta Pawełko-Tokarz Dyrektor MOSiR Dębica oraz Piotr Mazur Prezes Dębickiej Akademii Siatkówki UKS Kępa. Odznaki wręczył Jacek Sęk Wiceprezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej oraz Robert Dworak Prezes Podkarpackiego Wojewódzkiego Związku Piłki Siatkowej. W terminie od 11 do 13 maja rozegrano w sumie 18 meczów w tym bardzo emocjonujące niedzielne spotkania o III miejsce i o I miejsce. Ostatecznie najlepszą okazała się drużyna Jastrzębskiego Węgla która wygrała w finale z Dunajcem Nowy Sącz. Trzecie miejsce przypadłodrużynie Trefl Gdańsk który pokonał Gwardię Wrocław.

Końcowa klasyfikacja Mistrzostw Polski Młodzików Dębica 2018

I miejsce – Jastrzębski Węgiel

II miejsce – Dunajec Nowy Sącz

III miejsce – Trefl Gdańsk

IV miejsce – Gwardia Wrocław

V miejsce – UKS SPARTA AGH Kraków

IV miejsce – TS CHEŁMIEC AQUA ZDRÓJ Wałbrzych

VII miejsce – UMKS MOS WOLA Warszawa

VIII miejsce – LMKS ŻAK ESPADON Pyrzyce

Organizatorami turnieju byli Polski Związek Piłki Siatkowej, Wojewódzki Podkarpacki Związek Piłki Siatkowej w Rzeszowie, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Miasto Dębica, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dębicy oraz Dębicka Akademia Siatkówki.

źródło: MOSiR Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.