Piękny ogród Grażyny Maduzia

Maj to najpiękniejszy miesiąc w roku, a w ogrodzie pani Grażyny Maduzia z Nagawczyny to piękno widać na każdym kroku. – To owoc ciężkiej, codziennej pracy, ale serce rośnie na widok tego jak to wszystko rośnie, kwitnie i później wydaje plony – nie ukrywa zadowolenia mieszkająca w Nagawczynie Grażyna Maduzia, któa jest również przewodniczącą Koła Gospodyń Wiejskich w swoje wsi.

W ogrodzie Pani Grażyny dominują kwiaty, ale swoje miejsce ma również niewielki tunel foliowy gdzie rosną pomidory i ogórki. Są też drzewka owocowe i niewielki warzywniak.  Zapraszamy do objerzenia zdjęć ogrodu Grażyny Maduzia.

A jak wyglądają Wasze ogrody? Zapraszamy na nasz profil FB. Wciąż czekamy na zdjęcia Waszych balkonów, działek czy ogróków.

Pozdrawiamy wszystkich dla których ogrody to pasja i sposóbna spędzanie wolnego czasu  🙂

 

 

 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.