Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Pokażcie nam swoje ogrody

Z pewnością duża część Was dziś korzystając z pięknej pogody spędza wolny czas w swoich ogrodach. O tej porze roku, kiedy wszytko kwitnie wyglądają one bardzo pięknie. Imponująco kwitną teraz różaneczniki, azalie i rośliny cebulowe sadzone jesienią. Zaraz zaczną kwitnąć jaśminy, tawuły i kaliny.  Pokażcie nam na fotografiach jak piękne są Wasze ogrody. Zapraszamy na nasz profil FB.

 

 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.