Wielki sukces maleńkiej Kamilki Niemiec

16maja w Wsrszawie w siedzibie Związku Rzemiosła Polskiego odbyło sie rozdanie nagród za udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym organizowanym przez „Wydawnictwo Promyczek Dobra” oraz Związek Rzemiosła Polskiego. Konkurs ” Na tropie ginących zawodów” cieszył się ogromną popularnością wzięło w nich udzial 700 osób z całej Polski z blisko 110 szkół. Jury przyznało 100 nagród i wyróżnień. W kategorii 0-3 wyróżnienie specjalne otrzymala 6-letnia Kamilka Niemiec z Przedszkola w Bobrowej, która w towsrzystwie swojej nauczycielki Eweliny Bizoń oraz mamy przyjechała do Warszawy. Celem konkursu było wzbudzenie zainteresowań mało znanymi albo ginącymi zawodami, a także uczczenie w ten sposób św. Józefa patrona rzemieślników z okazji Nadzwyczajnego Jubileuszu Józefa Kaliskiego. Uroczystość wręczenia nagród poprzedzila msza święta w Kościele Środowisk Twórczych na Placu Teatralnym w Warszawie. Kamilka odebrała nagrodę z rąk redaktora naczelnego Promyczka Dobra ks Andrzeja Mulki oraz prezesa Związku Rzemiosła Polskiego Jana Gogolewskiego.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.