Wypadek na torach kolejowych, potrącona została kobieta

Nie do końca wiadomo z jakich przyczyn na torach kolejowych biegnących już na terenie Dębicy znalazła się kobieta, która wpadła pod nadjeżdżający pociąg.  Wydarzenie miało miejsce wczoraj na wysokości cmentarza Komunalnego na ul. Cmentarnej.

Wypadek miał miejsce na terenie do którego nie prowadzą żadne drogi, stąd też ekipy ratunkowe miały utrudniony dojazd na miejsce zdarzenia. Na torze jazdy pociągu osobowego wjeżdżającego do Dębicy od strony Rzeszowa nagle znalazła się około 40 -letnia kobieta. Pociąg już hamował przed wjazdem na teren stacji w Dębicy, ale maszynista nie miał szans zatrzymać pojazdu aby uniknąć potrącenia kobiety. Dostała się ona pod koła pociągu, ale prawdopodobnie nie doznała większych obrażeń. Wezwani na miejsce strażacy wydobyli poszkodowaną, która przeżyła zdarzenie. Strażacy musieli ją nieść 300 metrów na noszach, zanim dotarli do karetki. Tam przekazali ją załodze pogotowia ratunkowego, która zawiozła ją do szpitala.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.