Oświadczenia majątkowe radnych i urzędników powiatu dębickiego częściowo opublikowane

W Biuletynach Informacji Publicznej urzędów miast i gmin rozpoczęło się publikowanie oświadczeń majątkowych radnych oraz urzędników, których do publikowania takich oświadczeń zobowiązuje ustawa. W powiecie dębickim za 2017  takie oświadczenia opublikowane zostały na razie przez cztery urzędy: Urząd Miejski w Dębicy, Starostwo Powiatowe w Dębicy, Urząd Miasta i Gminy Pilzno oraz Urząd Gminy Dębica.

Szczegóły oświadczeń majątkowych samorządowców i urzędników można znaleźć pod poniższymi linkami:

Miasto Dębica:
https://debica.bip.gov.pl/oswiadczenia-majatkowe/

Powiat Dębicki:
http://www.debicki.bip.podkarpackie.eu/index.php/owiadczenia-majtkowe/94-owiadczenia-majtkowe-radnych-za-2017-rok

Gmina Dębica:
https://bip.ugdebica.pl/oswiadczenia-majatkowe/za-2017

Pilzno:
http://www.pilzno.un.pl/bip/index.php?page=bip.php&under=203&grp=12

Jodłowa – jeszcze nie opublikowane
Czarna – jeszcze nie opublikowane
Brzostek – jeszcze nie opublikowane

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.