Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Wyremontują ul. Tysiąclecia i Poddęby

Ponad 540 tysięcy złotych więcej niż pierwotnie planowano będą musiały wydać władze Dębicy na zaplanowany w tegorocznym budżecie miasta remont ul. Tysiąclecia i Poddęby. Liczący 1225 metrów odcinek drogi zostanie gruntownie przebudowany. Koszt inwestycji to blisko 2,6 mln zł.

„Dziura na dziurze, więc najwyższy czas coś z tym zrobić” – mówi mieszkanka ul. Tysiąclecia. Faktycznie jadąc tym odcinkiem ulicy, nie szybciej niż 30-40 km/h co rusz natrafiamy na dziury w drodze i nierówności.
W ramach zaplanowanych prac wykonana ma być podbudowa i nawierzchnia jezdni z mieszanki mineralno-asfaltowej, poszerzona jezdnia i wykonane zatoki oraz skrzyżowania. Poza tym w planie jest m.in. wykonanie zatok autobusowych i postojowych, chodników oraz ścieżek rowerowych. Prace zgodnie z planem mają zostać zakończone 31 października 2018 r.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.