Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Zderzenie samochodu z motocyklem na ul. Świętosława w Dębicy

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w poniedziałek w Dębicy na ulicy Świętosława. W zdarzeniu forda z motocyklem, ranny został 35-letni mieszkaniec Krakowa, kierujący jednośladem.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godz. 21.30 w Dębicy na ulicy Świętosława. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący fordem rangerem, skręcając w lewo, doprowadził do zderzenia z nadjeżdżajacym z naprzeciwka motocyklistą. W wyniku zderzenia pojazdów obrażeń doznał kierujący motocyklem.

Poszkodowanego, 35-letniego mieszkańca Krakowa, przewieziono do szpitala w Dębicy. Kierujący fordem, 49-letni mieszkaniec Dębicy, nie ucierpiał w zdarzeniu. Przeprowadzone przez policjantów badanie alkomatem wykazało trzeźwość kierujących. Funkcjonariusze, pracujący na miejscu wypadku, sporządzili dokumentację pozwalającą na dokładne wyjaśnienie okoliczności zdarzenia.

Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.