Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

200 pątników z Dębicy pielgrzymowało do Matki Bożej Tuchowskiej

XXXIII Pielgrzymka Sióstr Służebniczek do Matki Bożej Tuchowskiej odbyła się jak co roku w pierwszym dniu maja. W pielgrzymce z Tarnowa do Tuchowa uczestniczyło 630 pątników, w tym około 200 z miasta Dębica.

Z Siostrami od lat pielgrzymują całe rodziny, dzieci z Dziewczęcej Służby Maryjnej, z Kółek misyjnych, scholii, Rodziny bł. Edmunda Bojanowskiego jako koła terenowe Stowarzyszenia Dobroć, młodzież. W obecnym roku szczególnym Patronem pielgrzymki był św. Stanisław Kostka Patron roku młodzieży. Piękny miesiąc maj wielu mieszkańców naszego miasta spędziło na modlitwie podczas drogi do Tuchowa. Następne pielgrzymowanie za rok, a już 19 maja Dębicki Festiwal Młodych na ul. Krakowskiej 15 na który zapraszamy młodych .

źródło: Siostry Służebniczki Dębickie 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.