Previous
Next
Previous
Next

Gmina Czarna. Pisze człowiek do Urzędu a Urząd mu na to …

Z prośbą o pomoc w rozwiązaniu długoletniego sporu związanego z rozgraniczeniem zwrócił się do Urzędu Gminy w Czarnej pewien mieszkaniec Grabin licząc, że Urząd zechce łaskawym okiem spojrzeć na sprawę. Srodze się jednak przeliczył. Urząd, rękami swojego sekretarza Mirosława Perza, napisał mu że Gmina nie ma żadnej dokumentacji, a sprawę te prowadził Urząd Rejonowy. Który mniej więcej od dwudziestu lat nie istnieje.

-Większość ludzi pewnie przyjełaby stanowisko, że jak tak Urząd napisał to jest święte i nic się nie da zrobić – opowiada mieszkaniec Grabin. Urzędu Rejonowego nie ma, nie ma kto rozwiązać sprawy i problem musi istnieć nadal. Nie ich sprawą jest rozgraniczenie.

Ale sprawa tak się nie zakończyła. Sprawa trafiła do Samorządowego Kolegium Odwoławczego, który stwierdził, że to właśnie Urząd Gminy w Czarnej ma za zadanie dokończyć tę toczącą się już długie lata sprawę.

– Czekam teraz na kolejne kroki gminy, co mi teraz odpiszą – mówi zdenerwowany mieszkaniec. Bo jeśli prawo nakazuje aby zajął się tym Urząd Gminy, to czemu go nie zna tak ważna osoba jak sekretarz?

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.