Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Oliwia na Mistrzostwach Europy

Oliwia Mirowska uczestniczyła w Mistrzostwach Europy Szkół w Krakowie. Szachistka z Pilzna miała co prawda przedostatni numer startowy, ale osiągnęła bardzo dobry wynik, czyli 3 punkty w siedmiu rundach, a to przełożyło się na ósmą lokatę.

Głównymi sponsorami wyjazdu byli Mariusz i Barbara Godawscy, którzy zapewnili pobyt oraz Gminne Koło Ruchu i Integracji Społecznej w Pilźnie z prezesem Bożeną Kochanowską. Na wniosek wspomnianej organizacji, z Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dębicy przyznano Oliwce dofinansowanie na wyjazd i szkolenie.

Źródło: UM Pilzno

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.