Previous
Next
Previous
Next

Porozumienie podpisane

9 lipca br.  ppłk. Robert Żółkiewicz dyrektor Zakładu Karnego w Dębicy podpisał z Marzeną Kowalską dyrektorem Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Dębicy porozumienie o współpracy pomiędzy reprezentowanymi instytucjami. Jest to kolejny krok w reorganizacji pracy Centrum Kulturalno Oświatowego i Biblioteki w tutejszej jednostce, mający na celu przybliżenie, uatrakcyjnienie i popularyzowanie czytelnictwa wśród skazanych odbywających kary pozbawienia wolności w Zakładzie Karnym w Dębicy.
źródło: SW

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.