Previous
Next
Previous
Next

Rockowisko w połowie wakacji

Koncert bardzo ostrego, rockowego grania można było usłyszeć w ostatnią sobotę w muszli na Rynku dębickim. Ponad dwie godziny muzyki skierowanej przede wszystkim do młodzieży zgromadziło całkiem sporą grupę sympatyków.

 

Dla dębiczan zagrały trzy zespoły nieźle znane już na krajowym, szczególnie podkarpackim rynku muzycznym. Rozpoczął zespół Mindfraction, który gra już 9 lat. Grupa złożona z muzycznych przyjaciół z Pilzna, Dębicy i Sędziszowa Małopolskiego.
Większe doświadczenie muzyczne ma drugi zespół prezentujący swoje umiejętności na dębickim Rynku: Malchus. Grają razem od kilkunastu lat i mają na swoim koncie 5 płyt oraz zagraniczne koncerty.

Koncert zakończył występ krakowskiego zespołu Dizel. Grali utwory z płyt „Get Rude” oraz „M.I.L.F”.

W sumie ciekawy koncert, żywiołowy i bardzo energetyczny, skierowany do miłośników bardzo ostrego metalowego grania. Warto dodać, że koncert został przygotowany przez pracowników Miejskiego Ośrodka Kultury w ramach „Wakacji z kulturą”.

Źródło: MOK Dębica. Fot Andrzej Janiec

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.