Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Burmistrz Pilzna Ewa Gołębiowska zaprasza na gminne dożynki do Lipin

W najbliższą środę 15 sierpnia w Lipinach odbędą się dożynki gminy Pilzno. Rozpoczną się one mszą świętą o godzinie 14.00 w klasztorze OO. Karmelitów. Po niej uczestnicy dożynek przemaszerują na stadion w Lipinach. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Classic, znany między innymi z przeboju „To nie przyjaźń tylko miłość”. Na dożynki wszystkich mieszkańców gminy Pilzno oraz gości zaprasza burmistrz Ewa Gołębiowska.

 

 

 

 

 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.