Previous
Next
Previous
Next

Facebook: Posty Ziemi Dębickiej dotarły do 185 tys. osób w ubiegłym tygodniu!

Wczoraj wieczorem miłą wiadomość przekazał nam Facebook informując, że posty, czyli w naszym rozumieniu artykuły- zamieszczone na Ziemi Dębickiej dotarły do 185,1 K – czyli jak rozumiemy „tysięcy” – użytkowników – czyli osób. Jeśli prawidłow rozszyfowaliśmy tą facebookową terminologię – a jak już wielokrotnie podkreślaliśmy na Fb znamy się słabo – z wiadomości tej wynika, że w minionym tygodniu nasze artykuły dotarły do 185 100 osób a filmy zamieszczone na naszym profilu wzbudziły ponad 28 tysięcy reakcji – czyli polubień, komentarzy itp. A wszystko to w ciągu minionych 7 dni!

Drodzy Państwo! Kłaniamy się Wam wszystkim nisko i każdemu z osobna dziękujemy, że jesteście z nami! Bardzo enimy sobie wspólne z Wami poranne kawy i wieczorne herbaty! Przepraszamy za błędy, literówki i inne niedociągnięcia 🙂 Dla Was wciąż się uczymy i zmieniamy się na, mamy nadzieję, lepsze!

Ziemia Dębicka

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.