Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Gmina Czarna: Mieszkańcy ! korzystajcie w sposób właściwy z kanalizacji

„Prosimy nie wrzucać do instalacji kanalizacyjnej: chusteczek nawilżających, środków higieny osobistej, rękawiczek foliowych i innych materiałów foliowych, kawałków odzieży, sznurków, fragmentów skór, odpadów żywnościowych itp. Wyżej wymienione odpady powodują awarię instalacji kanalizacyjnej, uniemożliwiają prawidłowe działanie pomp oraz kolektorów odprowadzających ścieki” .
Apel takiej treści został zamieszczony na stronie Gminy Czarna. W apelu Gminnego Zakładu Gospodarki Komunalnej w Czarnej skierowanym do mieszkańców gminy czytamy także, że przedstawiciele jednostki   mając na uwadze komfort i bezpieczne użytkowanie kanalizacji, apelują do mieszkańców o korzystanie z sieci kanalizacji zgodnie z jej przeznaczenie.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.