Previous
Next
Previous
Next

Paznokcie, makijaż, włosy, brwi – czyli co kobieta może zrobić stojąc korku?

Zaledwie parę minut postoju w korku wystarczyło, aby przemiła niewiata stojąca w korku zdążyła kompleksowo poprawić swoją urodę. Pilnikiem poprawiła paznokcie i lekko je podmalowała lakierem. Potem przyszła pora na brwi – to chyba była jakaś maskara – cudnie się przyczerniły i podkręciły. Szminka na usta – to kwestia trzech sekund. Deliktny róż na policzki i subtelne przypudrowanie noska zajęły nie więcej jak kolejnych piętnaście sekund. Ułożenie włosów to był moment – tu potrzebny był pośpiech bo samochody już ruszyły. To wszystko udało nam się wczoraj zaobserwować we wstecznym lusterku stojąc w korku w Straszęcinie. Serdecznie panią pozdrawiamy! Pięknie Pani wygląda!

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.