Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Kradł rowery – teraz jest w rękach Policji

Policjanci z Posterunku Policji w Czarnej ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży kilku rowerów. Do kradzieży doszło w maju tego roku na terenie gminy Czarna. Złodziejem okazał się 25-letni mieszkaniec Jaźwin.

W maju tego roku na terenie gminy Czarna policjanci odnotowali kilka kradzieży rowerów. Łącznie skradziono 5 rowerów z terenów szkół w Chotowej, Grabinach i Żdżarach. W wyniku prowadzonego postępowania i ustaleń policjanci wytypowali sprawcę kradzieży jednośladów. Okazał się nim 25-letni mieszkaniec Jaźwin. Prowadzone przez policjantów postępowanie pozwoliło odzyskać 3 z 5 skradzionych rowerów.

Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów i złożył obszerne wyjaśnienia. Za popełnione przestępstwo 25-latkowi grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

Postępowanie prowadzi Posterunek Policji w Czarnej.

Źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.