Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Pilzno. Stare budynki – jaką kryją w sobie historię?

Pilzno to dziś urocze, zadbane miasteczko z pięknym rynkiem i czystymi ulicami. Przy bocznych uliczkach wciąż można spotkać chylące się ku ziemi stare domy, które intrygują swoją architekturą i dają świadectwo dawnym mistrzom, którzy je budowali. Pewnie za jakiś czas znikną z powierzchni ziemi, bo czas ma swoje prawa. Ktoś wie jaką skrywają w sobie historię?

 

 

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.