Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Łączy nas Czarna – z tego komitetu wystartuje Witold Sutkowski, kandydat na wójta gminy Czarna

Dziś został zarejestrowany komitet pod nazwą „Łączy nas Czarna”, który jako kandydata na wójta gminy Czarna wystawi Witolda Sutkowskiego. – Aktualnie zajmujemy się sprawami organizacyjnymi i przygotowywaniem programu wyborczego – mówi Witold Sutkowski. Wkrótce przedstawimy go też opinii publicznej.

Sutkowski prawdopodobnie będzie popierany przez PiS, który w tych wyborach nie wystawi na terenie gminy Czarna własnego  kandydata. Na codzień mieszka w Czarnej, pracuje w dębickim Urzędzie Skarbowym.

 

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.